Buďte inspirováni, sdílejte znalosti, spojte se s ostatními a podívejte se na širokou škálu odrůd a plodin zeleniny. Bejo by rádo využilo této příležitosti, aby pozval všechny pěstitele a partnery v řetězcích na své každoroční Dny otevřených dveří, které se konají od úterý 26. září do soboty 30. září 2017.

Speciální pozornost na demonstračních políčkách bude tento rok věnována odrůdovým novinkám, úpravě B-Mox, organickému pěstování a hybridní odrůdě Oliver F1, první Bejo odrůdě pravých semen brambor (True Potatoes Seed, TPS). Úžasný vývoj můžete dále spatřit ve šlechtění odolností, zahrnující odolnost proti nové rase Bremia u salátu. Vedle rodinných inovativních konceptů jako je ‘Delicioni’ čerstvý cibulový koncept a ‘Coolwrap’ koncept zelného salátu, objeví návštěvníci další aplikační příležitosti pro sazenice kedlubnů.

V inovativním tunelu plodové zeleniny předvede Bejo široký sortiment zahrnující rajčata, papriky a okurky nakládačky. Pokročilá moderní mechanizace, několik různých příprav půdy a demonstrace sklizně bude dále k vidění na výstavě mechanizace.

Ve středu 27 a čtvrtek 28 bude Bejo organizovat 'Chuť, zdraví & inovace 2017 – Sympózium mrkve'; inspirace a informace pro pěstitele, partnery v řetězci s příležitostí k vytváření obchodních sítí. Účast je možná pouze na žádost, kontaktujte prosím svého Bejo zástupce, aby vás včas zaregistroval. Během chutné degustace mrkví mohou návštěvníci objevit rozdíly mezi typy mrkví Bejo a také otestovat jak mají různé faktory vliv na chuť.

Dny otevřených dveří se budou konat od úterý 26. září do soboty 30. září denně od 9 do 17 hodin (v sobotu do 16 hodin) na adrese Trambaan 2 ve městě Warmenhuizen, v Nizozemí.

 

Buďte informováni!