Bejo spustilo svoje kompletně přepracované webové stránky bejo.cz. Tyto nové stránky mají jak dynamický vzhled a dojem tak i zlepšené funkcionality pro poslední požadavky uživatelů. Jsou zahrnuty nejnovější grafické trendy, stránky jsou interaktivní, pracují na všech zařízeních (zahrnujících mobily) a vytváří je praktičtější a jednodušší na užívání.

Naši zákazníci, pěstitelé a partneři v řetězci nyní mohou jednodušeji získávat informace, které potřebují. Náš příběh vypráví v sériích příběhů, které popisují cíle Bejo, oddanost zákazníkům a náš závazek k inovacím, kvalitě a dlouhodobé udržitelnosti. Podívejte se a přečtěte si o tom! Můžete zde samozřejmě najít poslední novinky, skupiny plodin, 'Inspirativní koncepty pro potravinářský řetězec', fakta a čísla a dočíst se o firemní odpovědnosti.

' Poznávání přírody nikdy nekončí '

Spolu s předáváním důležitých globálních informací, jsou nové webové stránky také rozcestí s propojeními  na specificky firemní stránky naší firmy v Česku, kde můžete najít důležité informace o našem sortimentu.

Zveme vás, abyste se podívali na přepracované webové stránky bejo.com a zkusili, jak je jednoduché najít všechny informace, které právě potřebujete.