Cropalyser: Aplikace k analyzování vašich plodin! Cropalyser od firmy Bejo je praktický nástroj k jednoduché identifikaci hlavních škůdců, chorob a poruch v plodinách zeleniny zahrnující salátovou řepu, mrkev, košťáloviny a cibuli. Aplikace poskytuje informace o zdravotním stavu a růstu vašich plodin zeleniny. Aplikace je nyní dostupná ke stažení v angličtině.  

Analyzujte plodinu!

Vyhledávací funkce “Cropalyse” je užitečný nástroj, který napomáhá prostřednictvím otázek a odpovědí o nepravidelnostech vývoje růstu, rozpoznat hlavní příznaky chorob, škůdců a nepravidelností. Aplikace Cropalyser také obsahuje rady k ochraně plodin zeleniny a prevenci proti škůdcům a chorobám.

S aplikací Cropalyser, má pěstitel v ruce funkční informace o plodině, dostupné off-line i on-line. Během několika fází růstu můžete vyhledat za pomocí příznaků, obrázků a otázek jaké choroby a  škůdci zabraňují růstu a vývoji vaší plodiny.

Stáhnout aplikaci Cropalyser v angličtině

Bejo vyvinulo aplikaci Cropalyser jako službu pro zákazníky a jiné uživatele. Také v oblasti analyzování a rozpoznávání škůdců či chorob v plodinách zeleniny, sdílí Bejo vědomosti a zkušenosti se svými partnery v zelinářském řetězci. 

Stáhnout aplikaci Cropalyser v angličtině

  iOS download

  Android download

Aplikace pro analýzu vaší plodiny!