Společně s našimi zákazníky a partnery aktivně objevujeme příležitosti na trhu a inovativní výzkumné metody. V těsném kontaktu s přírodou vyvíjíme ta nejlepší osiva zeleniny tak, aby pěstitelé z celého světa mohli sklízet zdravé a chutné odrůdy, ze kterých se budou spotřebitelé těšit dnes i za padesát let.

BEJO, ŠLECHTITEL OSIV ZELENINY PRO PROFESIONÁLNÍ PĚSTITELE

Bejo je přední společností v oblasti šlechtění, produkce a prodeje osiv zeleniny. Jsme mezinárodně orientovaná rodinná firma, která působí ve více než třiceti zemích. Našich 1 700 zaměstnanců se věnuje vývoji nejlepších odrůd zeleniny pro současnost i pro budoucnost.
V průběhu let jsme se rozvíjeli nepřetržitým organickým procesem, utvářeným spoluprací mezi pěstiteli, obchodníky, partnery v dodavatelském řetězci a našimi vlastními zaměstnanci. Všichni naši partneři mají v rámci svého vlastního místního trhu možnost, aby z našich výrobků získali co nejvíce.
 

enns_1-25659-low_resolution.jpg

SPOLEČNĚ NA DLOUHOU DOBU

Se zákazníky raději budujeme dlouhodobé vztahy, než abychom usilovali jen o krátkodobý zisk. Naši zástupci jsou v úzkém spojení s pěstiteli, s nimiž si vyměňují názory a jejichž potřebám naslouchají. Díky silnému sepětí s praxí, můžeme poskytnout lepší podporu a rady pro dosažení opravdových a trvalých výsledků v pěstování plodin.

Každý den se učíme ze zkušeností. Chceme vědět, co se děje, jak na poli, tak na trhu. Tyto praktické znalosti využíváme pro vývoj nových odrůd a produkci osiv s lepšími vlastnostmi pro pěstitele i dodavatelský řetězec.

ZVYŠOVÁNÍ LAŤKY DÍKY INOVACÍM

Výrazně investujeme do výzkumu. Tak, jako jsme byli v šedesátých letech 20. století napřed při uplatňování moderních šlechtitelských technik, nikdy jsme nepřestali aktivně prozkoumávat všechny nové technologie. Čím více se dozvídáme o rostlinách, a to až na úrovni DNA, tím více jsme schopni vyvinout nové odrůdy rychleji a přesněji než kdykoli předtím. To znamená odrůdy s ještě lepšími růstovými charakteristikami, které lépe vyhovují udržitelnému zemědělství. Výsledkem jsou plodiny, jež splňují potřeby pěstitelů, a zelenina, která se líbí spotřebitelům.

SKLÍZET DNES I ZA PADESÁT LET

Vzhledem k tomu, že světová populace narůstá a je třeba nasytit více úst, potřeba dobrých a zdravých potravin neustále roste. My přispíváme našimi odbornými znalostmi a dalším zlepšováním našich šlechtitelských metod. Zůstáváme v těsném kontaktu s přírodou. Máme za to, že vzácné přírodní zdroje na světě si zaslouží ochranu tak, aby pěstitelé mohli sklízet ze zdravé a úrodné půdy dnes i za padesát let. Proto vždy hledáme nové, udržitelnější zemědělské metody, proto investujeme do široké škály ekologických osiv zeleniny.